Консалтингова компанія Тріада

У перекладі з латині “інвестиція” означає “вкладення”. У сучасній економіці поняття “інвестиції” є одним з базових понять. Існує безліч різних визначень цього терміну, наприклад:

Інвестиції – це грошові кошти, коштовні папери, інше майно, у тому числі майнові права, інші права, що мають грошову оцінку, вкладаються в об'єкти підприємницької та/або іншу діяльність з метою здобуття прибутку та/або досягнення іншого корисного ефекту.

Інвестиції – це вкладення грошей на тривалий термін із здобуттям дивідендів.
Інвестиції – це розміщення капіталу, пов'язане з ризиком, з метою здобуття доходу.

Проте, у будь-якому випадку, загальним моментом у всіх цих визначеннях виступає те, що під “інвестиціями” розуміють вкладення капіталу з метою його подальшого примноження.

Слід зазначити, що, на відміну від бізнесу, інвестиції не вимагають трудовитрат, пов'язаних з безпосередньою участю індивіда в проекті, що приносить йому дохід. За допомогою інвестицій Ви можете вкладати засоби в різні сфери, у тому числі в ті, про функціонування яких Ви маєте вельми слабку уяву.

Тому, якщо Ви до цих пір не є приватним інвестором, то вже давно пора їм стати. Зрозуміло, що це вимагатиме від Вас затрат часу та зусиль. Зокрема, для того, щоб стати успішним приватним інвестором, Ви будете змушені деякий час витрачати на вивчення інформації про різні варіанти інвестування засобів, про їх особливості, перспективи й тому подібне, або ж Ви можете звернутися до фахівців компанії Тріада, які максимально ефективно зорієнтують Вас в приватно-інвестиційному просторі, а саме:

1. проведуть аналіз (економічний та юридичний) документів потенційного позичальника;
2. оцінять платоспроможність позичальника;
3. підготують детальний висновок про ризикованість надання фінансів;
4. мінімізують ризики за рахунок створення найбільш оптимальної схеми надання фінансів;
5. нададуть рекомендації щодо необхідних дій для зменшення ризику неповернення коштів;
6. забезпечать супроводження до моменту повного погашення заборгованості.