Консалтингова компанія Тріада

Кредити, кредити… Сучасне життя вже неможливо уявити без іпотеки, кредитів на придбання товарів або розширення приватного бізнесу. Весь світ давно живе в атмосфері кредитування, але для багатьох це все ще щось нове, часом малозрозуміле й навіть підозріле. Виникає безліч питань: які умови кредиту, в який банк краще звернутися, що потрібно для отримання кредиту?

Відкривши будь-яку газету або проїхавшись у метро, можна побачити масу оголошень, увінчаних саме фразами “Допоможемо в отриманні кредиту” або ”Кредит без застави та поручителів”. Природно тут же на думку спадає “як же це так? Люди збирають безліч паперів, банк перевіряє їх доходи, а тут паспорт є й кредит вже в руках!”. Дивно, чи не так? Так от, таку допомогу в отриманні кредиту в 90% випадків надають шахраї.

Протилежна ситуація, коли наданням послуг по залученню фінансових ресурсів займається професійний кредитний брокер, а саме  консалтингова компанія Тріада.

Як і в інших сферах життя, дилетантові значно простіше заплатити фахівцеві, ніж ставати фахівцем самому. Тому в розвинених країнах до 80% кредитних операцій здійснюється за допомогою посередника.

Консалтингова компанія Тріада , маючи в своєму штаті професіоналів у сфері фінансів, оцінює пакет документів, що клієнт можете надати, й вже на підставі оцінки даних документів рекомендує клієнтові банк або приватного інвестора, який підходить саме йому.

 

Фахівці Компанії Тріада: 

  1. Допоможуть обрати оптимальні умови кредитування кожному позичальникові. Володіючи інформацією від компаній партнерів таких, як автосалони, агентства нерухомості, експерти з оцінки нерухомості тощо, компанія Тріада має можливість запропонувати найоптимальніший об'єкт кредитування. Окрім того, компанія Тріада має в своєму портфелі ресурс приватних інвесторів.
  2. Проконсультують з юридичних питань, пояснять клієнтові малозрозумілі пункти кредитного договору та інші “підводні камені”, з якими може зіткнутися позичальник. Для кожного клієнта готують пропозицію з розрахунком усіх витрат: обов’язкових при оформленні кредиту, щомісячних і щорічних комісій.
  3. Оцінять платоспроможність клієнта. Фахівці компанії вивчають кредитну історію, фінансові можливості, допомагають визначити бажану суму щомісячних виплат, підтвердити розмір доходів тощо.
  4. Зберуть пакет документів, необхідний для оформлення кредиту або позики, й навіть подадуть заявку в банк або ж організують зустріч з приватним інвестором. 
  5. Надаватимуть консультації до повного погашення заборгованості.