Консалтингова компанія Тріада

CONSILIA OMNIA VERBIS PRIUS EXPERIRI, QUAM ARMIS SAPIENTEM DECET –
розсудливому слід прийти до згоди за допомогою слів,
а не за допомогою зброї 
(Теренцій)

 

В нашому житті досить часто виникають ситуації, коли процес переговорів заходить в безвихідь, і сторони не можуть прийти до згоди або розумного компромісу, що задовольнив би всіх учасників переговорів. Іншими словами, вони не можуть досягти врегулювання суперечок.

Існує щонайменше два вирішення цього конфлікту: кожна зі сторін продовжує наполягати на своєму вирішенні проблеми і справа плавно переходить на розгляд до суду, або сторони вирішують врегулювати суперечки в якомога коротші терміни.

При цьому у суб'єктів є такі можливості врегулювання суперечок як досудове врегулювання суперечок, не доводячи справи до суду взагалі, так і судове врегулювання суперечок, а саме на ранній стадії судового розгляду. Таким врегулюванням суперечок є цивілізований спосіб вирішення проблемних ситуації або конфлікту. 

Найпоширенішим у світовій практиці способом досудового врегулювання суперечок або конфліктів є переговори. Спори, що потребують врегулювання, досить часто виникають між боржниками та кредиторами: або кредитор необґрунтовано піднімає процентну ставку чи нараховує необґрунтовані штрафні санкції, або боржник, зазнаючи фінансових труднощів, припиняє виконувати свої фінансові зобов'язання. Довго не роздумуючи, сторони передають справу щодо врегулювання суперечки до суду. Передавши справу до суду, сторони повинні готуватися до численних судових засідань, умисного затягування процесу протилежною стороною та сплати послуг адвокатів, які займатимуться захистом їх інтересів у суді. Як боржник, так і кредитор усвідомлюють тривалість судової тяганини і тому усвідомлено прагнуть вирішити справу, не доводячи врегулювання суперечок до суду і цінуючи свої час і гроші. Тому якщо Ви хочете якнайшвидше прийти до взаєморозуміння та вирішити проблему — зверніться до висококваліфікованих спеціалістів компанії  Тріада .

Глибина участі юриста у врегулюванні суперечок може бути різною – від порад і консультацій до ґрунтовнішого супроводу процесу врегулювання суперечок, у тому числі й підготовка проектів договорів про реструктуризацію чи мирової угоди. Юристи компанії Тріада здатні проаналізувати ситуацію об'єктивно, поглянути на неї професійним поглядом, та дати пораду, необхідну для врегулювання суперечок, що дозволить провести врегулювання суперечок ще швидше.

Якщо ж процес врегулювання суперечок обіцяє немало складнощів, то знову ж таки необхідне залучення фахівців, які добре знають судову практику, практику врегулювання спорів й допоможуть сторонам переговорного процесу. Фахівці компанії Тріада не лише дадуть поради або консультації щодо найкращого проведення врегулювання спорів, а й виконають роль посередників і допоможуть сторонам укласти договори реструктуризації або мирові угоди, використовуючи юридичні та економічні аргументи.

Компанія Тріада має великий досвід врегулювання суперечок і допоможе Вам провести врегулювання ваших фінансових проблем, грамотно скласти претензію, договір реструктуризації заборгованості, текст мирової угоди тощо. 

Ми допоможемо зберегти максимум часу при мінімальних витратах!